O firmie

O nas

Firma nasza powstała w 1998 r. Dostarczamy naszym kontrahentom różnego rodzaju części do taboru kolejowego oraz akcesoria i narzędzia torowe.
Zapewniamy szybką i rzetelną realizację zamówień, przystępne ceny i dogodne warunki płatności.
Zapraszamy do współpracy

Nasza historia

Nasza firma powstała w 1998r, jako spółka cywilna. Od początku działalności, nastawieni byliśmy na współpracę w branży kolejowej w zakresie dostaw części zamiennych do lokomotyw różnych typów, wagonów oraz akcesoriów nawierzchni torowej. W 2004 r. przekształciliśmy się w spółkę z o.o. i kontynuujemy działalność, jednocześnie poszerzając o naprawę i regenerację części, serwis lokomotyw, wykonanie dokumentacji technicznych dla prywatnych przewoźników kolejowych oraz sektor produkcji części zamiennych.

Nasza misja

Naszą misją jest zapewnienie klientom dostępu do jak najszerszej oferty części zamiennych do taboru kolejowego, akcesoriów nawierzchni torowej, narzędzi torowych gwarantując jednocześnie korzystne ceny i efektywny serwis na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów stale rozwijamy ofertę produktową również w nowych kategoriach.
Ta strona korzysta z plików coockies zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki